Witamy na stronie firmy Roma.

Zapraszamy do dokonania zakupów w naszej firmie. Posiadamy w sprzedaży szeroki wachlarz artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo druki akcydensowe i artykuły higieniczne.

Realizujemy zamówienia telefoniczne.

Firma "Roma" istnieje od 1994 roku. Od początku działalności priorytetem w naszym działaniu była satysfakcja klienta, dlatego bazujemy na sprawdzonych markach, uznanych na rynku. Konsekwencją tej strategii było między innymi nawiązanie współpracy z firmą Omeko - producentem papieru komputerowego i druków, firmy która otrzymała certyfikat "Lider rynku". W roku 2004 firma "Roma" zostaje autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Omeko. W zakresie dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do drukarek współpracujemy z firmą Eco-Print (wyłączny dystrybutor od 2004 roku). W naszej ofercie znaleźć można również szeroką gamę produktów tak uznanych firm jak Donau (akcesoria biurowe, akcesoria do segregacji dokumentów), Michalczyk i Prokop (druki akcydensowe) oraz wiele innych.

Mamy nadzieję że jakość oferowanych produktów oraz miła i szybka obsługa skłonią Państwa do nawiązania z nami stałej współpracy.

Zapraszamy.